Tel: +48 58 622 06 26
+48 606 607 810
E-mail: implanty@frankowski.pl

Adres: ul. Subisława 19
80-354, Gdańsk-Żabianka
hr
Klinika czynna:
Pon - Czw: 10-19
Pt: 10-18
Sobota: 9-14
Pobyt i turystyka
Jeżeli zdecydujesz się na podjecie leczenia w Centrum Implantologii Stomatologicznej, a Twój pobyt będzie wymagał zakwaterowania, pomożemy abyś dobrze wykorzystał czas spędzany w Trójmieście.

Znajdziemy dla Ciebie miejsce w hotelu zgodnie z twoimi preferencjami, ułatwimy dojazd do kliniki. Miasto ma dogodne połączenia lotnicze z wieloma krajami Europy: Anglią, Szwecją, Niemcami, a także połączenia promowe z cała Skandynawią.

Nasza aglomeracja daje bardzo duże możliwości zaplanowania wolnego czasu. Turysta może wybierać pomiędzy atrakcjami 1000 letniego Gdańska z jego unikalną Starówką, muzeami czy z historią ruchu ”Solidarność”. Młoda Gdynia z kolei nęci nowoczesnością, piękną mariną i centrami handlowymi. W Sopocie zwanym Ibizą Bałtyku można zasmakować w bliskości morza, skorzystać z zabiegów SPA, a wieczorem z klubów, dyskotek, teatrów.

Odbywają się u nas cykliczne imprezy takie jak Festiwal Filmów Polskich, Międzynarodowy Festiwal Piosenki, Open’er Festiwal oraz szereg wydarzeń kulturalnych i sportowych, które można znaleźć na stronach internetowych naszych miast www.trójmiasto.pl. W bliskości Trójmiasta znajdziecie Państwo ciekawe miejsca turystycznie np. Półwysep Helski, Mierzeja Wiślana, Szwajcaria Kaszubska.


trójmiasto